> PRACA > Łódź

Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych w Łódź, Łódzkie sprżedam

Twoje zadania: aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy realizacja planów sprzedażowych dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym Potrzebne Ci będzie: łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych doświadczenie w pracy z klientem biznesowym wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne mile widziane prawo jazdy kat. B Od nas dostaniesz: umowę o pracę konkursy sprzedażowe kartę sportową prywatną opiekę medyczną przejrzysty system wynagradzania dostęp do bazy szkoleń

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź